Odontologijos paslaugos

Burnos higiena

Kasdienis dantų valymas įprastu dantų šepetėliu neužtikrina idealios burnos higienos. Nepašalintos apnašos dantų paviršiuje mineralizuojasi ir po kurio laiko virsta kietosiomis apnašomis, jos sulaiko bakterijas ir skatina dantenų uždegimo procesą.

Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas – tai karieso pažeistų audinių šalinimas ir atstatymas plombine medžiaga. Dantų gydymo metu užkertamas kelias mikroorganizmams patekti į pulpos ir periapikalinius audinius. Naudojant šiuolaikines plombavimo medžiagas pasiekiamas ne tik fukncionalus, bet ir estetiškas rezultatas.

Dantų implantacija

Danties implantas – tai nedidelis specialus sraigtas, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Netekus danties jis yra įsriegiamas į žandikaulį. Per 3-6 mėnesius nuo įsriegimo, kaulas suauga su implantu ir šis tampa tvirta atrama fiksuojamiems dantų vainikėliams arba tiltiniams protezams.

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas yra skirtas atkurti prarastus dantis ir jų eiles, pagerinti kramtymo funkcijas bei ištaisyti sąkandžio problemas.

Dantų kanalų (endodontinis) gydymas

Dantų kanalų gydymas yra taikomas tuomet, kai infekcija yra patekusi į danties minkštąjį audinį (pulpą).

Vaikų odontologija

Pirmasis vaiko apsilankymas pas gydytoją odontologą yra be galo svarbus. Būtent nuo pirmo apsilankymo priklauso sekančių vizitų sėkmė.